Nakładki transparentne antypoślizgowe

Chcąc zabezpieczyć obszary, w których występuje duże ryzyko przypadkowych upadków, warto wybrać elementy redukujące poślizg. Nowoczesne, przezroczyste nakładki antypoślizgowe na schody i podesty to rozwiązanie stosowane w obiektach użyteczności publicznej, domach i mieszkaniach czy na klatkach schodowych. Maty pomagają w utrzymaniu przyczepności i jednocześnie usuwają zanieczyszczenia z podeszwy buta.

W ofercie naszego sklepu mamy szereg wariantów o różnych wymiarach i właściwościach. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów.

Nakładki antypoślizgowe do różnych powierzchni

W katalogu przygotowaliśmy zabezpieczenia o najwyższych stopniach antypoślizgowości – R9, R10 i R12. Maty antypoślizgowe na schody w kolorze przezroczystym można zastosować na dowolnych powierzchniach z drewna, betonu i nie tylko. Tym samym nowoczesne nakładki ochronią nawierzchnie przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami. Są przeznaczone m.in. do intensywnie eksploatowanych pomieszczeń. To sprawdzone rozwiązanie do użytku codziennego bądź w trakcie remontów, podczas których konieczne jest użycie środków zabezpieczających płaszczyzny przed zniszczeniami.

Samoprzylepne maty i paski antypoślizgowe

Samoprzylepne zabezpieczenia są gwarancją prostoty montażu. Zaokrąglone bądź proste naroża mat idealnie dopasowują się do krawędzi. Oprócz nowoczesnych nakładek antypoślizgowych do schodów przezroczystych polecamy też paski ochronne do mokrych miejsc. Stosowane w łazienkach, saunach lub pomieszczeniach sanitarnych zapewniają maksymalny komfort podczas kąpieli. Zapraszamy do skorzystania z oferty już teraz.

Zobacz też inne nasze produkty