POZOSTAŁA OCHRONA
POWIERZCHNI

Mathey System, jako polski lider innowacji w dziedzinie ochrony powierzchni, przedstawia gamę produktów, które zmieniają podejście do codziennej ochrony miejsc, w których pracujemy, odpoczywamy i żyjemy. Nasze maty ochronne, takie jak OfficeGLASS™, TabGLASS™, ShoesGLASS™, CarGLASS™, PetGLASS™ i PetWALL™, są tworzone z myślą o zapewnieniu doskonałej ochrony przy zachowaniu estetycznego aspektu każdego wnętrza.

Rozwiązania Mathey System – estetyka i funkcjonalność

Wykorzystując zaawansowane technologie i innowacyjne materiały, stworzyliśmy serię mat ochronnych, które nie tylko zabezpieczają delikatne powierzchnie przed zarysowaniami, zabrudzeniem czy wilgocią, ale też wtapiają się w przestrzeń. OfficeGLASS™ to nie tylko ochrona podłóg w biurze, ale także zachowanie ich naturalnego, pięknego wyglądu. Z kolei TabGLASS™ to dyskrecja i bezpieczeństwo dla biurek. Zapewnia stabilność akcesoriom podczas pracy.

Maty ochronne z myślą o całej rodzinie

Z myślą o domowym zaciszu stworzyliśmy maty ochronne, które uwzględniają potrzeby całej rodziny. PetGLASS™ i PetWALL™ to idealne sposób na ochronę przestrzeni, w których żyją zwierzęta. Zapewniają one czystość i bezpieczeństwo powierzchni podłóg i ścian. ShoesGLASS™, jako estetyczny i funkcjonalny ociekacz pod buty, utrzymuje porządek przy drzwiach wejściowych. Z kolei CarGLASS™ chroni bagażnik przed niechcianymi śladami po zakupach czy podróży.

Produkty Mathey System gwarancją najwyższej jakości

Wszystkie produkty Mathey System łączą w sobie wytrzymałość i niezawodność, co potwierdzają certyfikaty dotyczące antypalności czy antypoślizgowości. Zapewniamy, że oferowane przez nas maty ochronne są bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni, a ponadto przyjazne zarówno dla człowieka, jak i środowiska.

Wkrocz z nami w świat innowacyjnej ochrony

Przejdź na nowy poziom ochrony! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze produkty mogą służyć ochronie Twojego domu, biura czy samochodu. Odkryj różnorodność, jaką oferuje polski producent Mathey System. Zadbamy, aby Twoja przestrzeń była chroniona z najwyższą starannością!

Zobacz też inne nasze produkty