Mathey System

Firma Mathey System jest wiodącym w Polsce producentem certyfikowanych transparentnych nakładek ochronnych na schody oraz transparentnych i barwionych odbojnic dla obiektów publicznych, przemysłowych i prywatnych.

Zastosowanie najnowszych technologii, doświadczony zespół fachowców oraz inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia pozwoliły na osiągnięcie najwyższych standardów jakości.

Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe rynki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, realizujemy również indywidualne zamówienia według dostarczonej dokumentacji.

Jako producent posiadamy na stanie magazynowym dostępne 90% produktów.

Mathey System jest uznanym partnerem w dziedzinie ochrony powierzchni, a dowodem tego są realizacje różnorodnych projektów na terenie całej Polski. Firma obecna jest również na rynkach zagranicznych w Europie oraz na świecie. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej niezawodności produktów oraz doskonałej obsługi Klientów.

Dbałość o Ziemię i środowisko

Mathey System od początku kreuje nowe podejście rynku do sprzedaży online oraz dbałości o Ziemię i środowisko.

Opakowania produktów firmy Mathey System są wykonane w 100% z tektury oraz papieru. Również taśma pakowa wykonana jest z papieru i posiada certyfikat FSC, co świadczy o świadomym i odpowiedzialnym wykorzystaniu zasobów. Materiały te podlegają łącznemu recyklingowi.

Produkty Mathey System przesyłamy w specjalnym kartonie o wysokiej gramaturze lub tubie papierowej o dużej grubości ścianki.

Posiadamy wdrożony cyfrowy system pracy, a w przypadku wydruku dokumentu, używamy papieru z recyklingu.

Firma Mathey System uczestniczy w programach kompensacji śladu węglowego przy wysyłce towaru oraz Der Grüne Punkt.

Bądźmy świadomi – dbajmy o środowisko razem!

Sprawdź nasze produkty